Київська міська прокуратура через суд хоче зобов’язати власників будинку на вулиці Саксаганського, 38 укласти охоронний договір і привести будівлю до належного стану. Про це повідомила пресслужба прокуратури. Йдеться про житловий будинок у центрі столиці,...
Дивіться більше!
